Smýkal Smýkal...

Klimatizace Acond

Společnost ACOND vyrábí klimatizace pro každého. Nízké pořizovací i provozní náklady, bezproblémový a tichý chod nebo vysoká spolehlivost jsou zárukou vaší maximální spokojenosti. Ne náhodou patří klimatizace ACOND mezi dlouhodobě nejprodávanější klimatizace v České republice.

Skvělý poměr cena/výkon

Klimatizace ACOND se vyznačují velmi příznivou pořizovací cenou a tichým a ekonomickým provozem. Zcela tak vyvrací mýty o tom, že klimatizace jsou devízou bohatších. Klimatizace ACOND si může dovolit úplně každý, přičemž v žádném případě neztrácí na kvalitě.

datový list

Neumí jen chladit, ale také topit

Veškeré klimatizační jednotky ACOND využijete nejen v létě pro ochlazování, ale také v chladnějších dnech pro vytápění. Klimatizace totiž pracují na principu tepelného čerpadla typu vzduch-vzduch a do určité míry tak nahrazují jiné formy vytápění.

Nenechte se omezovat

Jelikož společnost ACOND nabízí různé typy a druhy klimatizací, můžete si sami dle svých preferencí vybrat, který typ nakonec zvolíte. Klimatizace vnitřní, nástěnné, parapetní, podstropní, kazetové nebo kanálové, to vše je v nabídce. Nejste-li si s výběrem jistí, naši pracovníci vám rádi pomohou.

datový list


www.smykal.com Telefon: +420 606 750 085