Smýkal Smýkal...

Klimatizace LG

Špičková kvalita, široká škála funkcí nebo moderní design patří mezi ty důvody, pro které jsou klimatizace LG dlouhodobě nejprodávanějšími klimatizacemi na světě. Klimatizace LG v sobě nesou prvky praktičnosti, vysoké užitkovosti i elegance. Podlehnout jejich kouzlu je proto velice snadné.

Záruka čistého a zdravého ovzduší

Důraz kladený na inovace posouvá společnost LG vždy o krok napřed před její konkurenty. Klimatizace LG jsou vybaveny plazmovými filtry, které zachycují bezmála 100 % nečistot a bakterií. Tím vytváří v interiéru naprosto čistý a zdravý vzduch, který mj. ocení hlavně alergici nebo lékaři ve svých ordinacích.

datový list

V zimě teplo, v létě chladno

S klimatizacemi LG ani nepoznáte, jaké je venku roční období. V horkých dnech ochlazují ovzduší a vytváří v místnosti velmi příjemné klima, v chladných dnech zase působí jako tepelné čerpadlo a vzduch ohřívají. To vše při zachování mimořádné účinnosti a velmi nízké spotřeby energie.

Klimatizace jako umělecké dílo

Představujete-li si klimatizaci jako nevzhlednou krabičku hyzdící váš interiér, je na čase tyto představy přehodnotit. Klimatizace LG lze díky vyměnitelnému přednímu panelu přizpůsobit tak, aby se naopak staly chloubou každé místnosti. Ze svého pokoje nebo kanceláře tak můžete vytvořit třeba i uměleckou galerii!


www.smykal.com Telefon: +420 606 750 085