Smýkal Smýkal...

Klimatizace Toshiba

Hledáte-li špičkovou klimatizaci pro svůj domov, kancelář nebo administrativní budovu, pak jsou klimatizace TOSHIBA tím nejlepším možným řešením. Klimatizace TOSHIBA se vyznačují vysokou účinností, nízkými provozními náklady a velmi dlouhou životností, díky čemuž se řadí k nejefektivnějším klimatizacím na trhu.

Od domácností a kanceláří...

Pro domácnosti a malé kanceláře společnost TOSHIBA vytvořila klimatizace řady RAS Residental. Tyto se vyznačují tichým chodem, vysokou účinností a nízkou spotřebou. Integrovaný filtr navíc zaručuje čistý a voňavý vzduch. Klimatizace funguje na bázi tepelného čerpadla a lze ji v chladnějších dnech využít i pro vytápění.

datový list

...přes větší provozy a haly...

Klimatizace řady RAV Light Commercial je určena pro profesionální účely. Vysoká účinnost a nízké provozní náklady zajišťují výraznou nákladovou úsporu na chlazení nebo vytápění budov. Není náhodou, že klimatizace této řady využívají mj. např. mobilní operátoři. Vsaďte na opravdovou kvalitu.

...až po největší centra, hotely či nemocnice

Klimatizace řady VRF Commercial jsou určeny těm nejnáročnějším. Jedná se o nejlepší produkty na trhu klimatizací. Oblíbíte si je pro plně regulovatelné kompresory, které vám poskytují možnost ovládat výkon klimatizační jednotky a precizně tak regulovat požadovanou teplotu. Samozřejmostí jsou nízké provozní náklady, které vaší firmě ušetří peníze. Zcela jistě neurazí jejich tichý chod a atraktivní vzhled.


www.smykal.com Telefon: +420 606 750 085