Smýkal Smýkal...

Klimatizace

Klimatizace citelně zvyšuje komfort v interiérech a proto je v dnešní době nedílnou součástí kancelářských prostor, přičemž postupně proniká také do domácností. V horkých letních měsících klimatizace ochlazuje a odvlhčuje vzduch, v chladných jarních nebo podzimních měsících zase klimatizace díky funkci tepelného čerpadla umožňuje energeticky úsporné vytápění. Klimatizace je také zdravá.

Většina dnešních klimatizačních zařízení je navíc vybavena systémem filtrů, které zachycují prach, ničí bakterie nebo odstraňují zápach. Moderní klimatizační jednotky jsou tak mimo jiné i čističkami vzduchu, které ocení alergici, lidé žijící v oblastech se silným znečištěním ovzduší nebo lékaři, kteří chtějí mít ordinaci bez virů a dalších nositelů nemocí.

V naší nabídce naleznete klimatizační jednotky od tří výrobců – LG, ACOND a TOSHIBA.

Pokud přemýšlíte o pořízení klimatizace, tak nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Zdarma Vás navštívíme a provedeme prohlídku daných prostor. Na základě této prohlídky a Vašich požadavků Vám vypracujeme cenovou nabídku v několika variantách.

Pokud se rozhodnete pro naši nabídku, provedeme profesionální montáž zařízení s použitím pouze kvalitních a osvědčených materiálů. Při montáži zařízení vždy dbáme na kvalitu a čistotu práce tak, aby náš zákazník byl maximálně spokojen a doporučil nás svým známým.

Příklady našich realizací klimatizace:

Byt Brno - Medlánky

Freedomky

Rodinný dům Blansko


www.smykal.com Telefon: +420 606 750 085