Rodinná firma s nadstandardní nabídkou – od klimatizací až k chladícím komorám

Společnost Smýkal nabízí profesionální služby především v oblasti klimatizační techniky (zejména značka LG) pro Brno a okolí.

Na trhu se pohybuje již více než 25 let. Firmu založil Lubomír Smýkal, který (coby vyučený servisní technik) společně s panem Hlaváčkem pracoval pro firmu Heraeus Vötsch. Ale protože měli každý jiný náhled na další směřování firmy, jejich cesty se nakonec rozešly. Od roku 2004 spolupracoval pan Lubomír Smýkal ve vedení firmy se svým synem, který v roce 2011 firmu kompletně převzal.

Mezi její hlavní činnosti patří výroba, prodej a servis teplotních a vlhkostních zkušebních komor, dodávka odvlhčovačů a kvalitní klimatizační techniky (výrobci jako LG, ACOND a TOSHIBA), služby v oborech chladírenské techniky (profesionální chladící a mrazící skříně, průmyslová chladící zařízení, výrobníky ledu, domácí chladničky a mrazničky LIEBHERR, NORDLINE, SNAIGE a VESTFROST, chladící a mrazicí boxy) a kondicionování plastů.

V nabídce jsou rovněž doplňkové služby (např. automatický monitoring teploty a vlhkosti, odvlhčovače vzduchu a zakázková výroba).

Co vám můžeme nabídnout a proč zamířit právě k nám?

  • pružnost a flexibilitu
  • jistotu a dlouhodobou tradici
  • zajištění prodeje, montáže i servisu našich produktů
  • nadstandardní služby (např. výrobky na zakázku)
  • technickou erudovanost

Mezi naše největší úspěchy za poslední dobu patří velký box na kondicionování plastů pro společnost Robert Bosch v Českých Budějovicích, kompletní zajištění desítek klimatizačních jednotek v rámci celého areálu firmy Bioveta a.s., nebo vybavení státního podniku Řízení letového provozu klimatizační technikou.